پرومو قسمت دوم از فصل هشتم مجموعه تلویزیونی Game of Thrones آماده شدن وینترفل در برابر ارتش مردگان را نشان می دهد!


بالاخره پس از گذشت چیزی حدود دوسال امروز صبح نخستین قسمت از فصل هشتم و پایانی مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (گیم تاج و تخت) از شبکه HBO پخش شد که هواداران را هیجان زده کرد. باورش سخته که تنها ۶ قسمت از این مجموعه تلویزیونی باقی مانده هست ولی به قول جان اسنو «کافی نیست، ولی این تمام چیزیه که ما داریم». طبق جدیدترن اخبار منتشر شده به گفته آریامووی، شبکه HBOدر آخر قسمت اول از فصل هشتم، تیزری از فصل دوم را به نمایش گذاشت که ما اون رو با زیرنویس فارسی براتون آماده کردیم و در بالا می تونید اون رو مشاهده نمایید.

شبکه HBO عنوان قسمت اول را تا زمانی که رو آنتن رفت، منتشر نکرده بود، پس از پخش قسمت اول ما متوجه شدیم که عنوان قسمت اول از فصل هشتم Winterfell (وینترفل) نام دارد. همچنین ما به طور رسمی عنوان قسمت های دیگر را هم نمیدانیم و باید صب کرد تا دید عنوان قسمت ها چه خواهد بود. به نظر می رسد عنوان قسمت های فصل هشتم به نوعی مجموعه تلویزیونی را اسپویل می کنند و به همین دلیل هست که HBO تا وقت پخش هر قسمت عنوان آن را عنوان نمی کند. ما می دونیم که دو قسمت ابتدایی فصل هشتم، کوتاه تر از بقیه قسمت ها خواهد بود.

ولی قسمت سوم از فصل هشتم مدت وقت زمانش ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه یا ۸۳ دقیقه خواهد بود. این مدت وقت وقت طولانی به دلیل رخ دادن جنگ اصلی به این معنی جنگ ارتش مردگان با وینترفل که طبق شایعات و اسناد لو رفته عنوان قسمت سوم از فصل هشتم The Battle of Winterfell (جنگ وینترفل) خواهد بود. در این قسمت ما شاهد جنگی هستیم که فیلمبرداری آن ماه ها به طول انجامید. طبق گفته بعضی از بازیگران مجموعه تلویزیونی، قسمت The Battle of Bastards (جنگ حرامزادگان) در برابر جنگ قسمت سوم از فصل هشتم یه شوخی مسخره به حساب میاد و ما باید منتظر یک قسمت شاهکار دیگر از سوی Game of Thrones باشیم.

تیزر قسمت دوم از فصل هشتم به ما آماده شدن افراد داخل وینترفل ازبرای جنگ با ارتش مردگان و شاه شب و ملاقات جیمی لنیستر (با گیم نیکولای کاستر-والدو (Nikolaj Coster-Waldau)) با بقیه افراد درون وینترفل را نشان می دهد. این نخستین مسافرت جیمی لنیستر به وینترفل پس از اینکه برن جیمی و سرسی رو دید، جیمی لنیستر اون رو از پنجره به بیرون هل داد و همین سبب فلج شدن برن و تبدیل شدن وی به کلاغ سه چشم شد، هست.

 


Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *