فروش جهانی کلیپ Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد!


طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گفته آریامووی، کلیپ تحسین شده Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) به لطف اکران دیرتر در کشور چین و با فروش در آخر هفته ۱۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ تونست فروش جهانیشو از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور بده! کلیپ Bohemian Rhapsody توانسته در آمریکای شمالی فروشی بالغ بر ۲۱۶٫۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۶۸۵٫۲ میلیون دلاری داشته باشه که به لطف اکران این هفته در کشور چین تونست در آخر هفته ۱۳٫۹ میلیون دلار دیگه کسب کنه تا فروش جهانی کلیپ از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کند. اکران این کلیپ در کشور ژاپن نیز همچنان ادامه دارد.

کلیپ Bohemian Rhapsody در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۷ به روی پرده سینما رفت و تونست تبدیل به یکی از بهترین کلیپ های موزیکال/بیوگرافی تبدیل بشه و حتی رامی ملک (Rami Malek) ازبرای گیم در این کلیپ توانست جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را کسب کند.

کار نوشتن فیلمنامه کلیپ Bohemian Rhapsody بر عهده آنتونی مک‌کارتن (Anthony McCarten)، نویسنده کلیپ The Theory of Everything (نظریه همه چیز)، بوده که ازبرای نوشتن فیلمنامه آن کلیپ، نامزد دریافت جایزهٔ اسکار بهترین فیلمنامهٔ اقتباسی نیز شده هست. رامی ملک در نقش فردی مرکوری، بن هاردی در نقش راجر تیلور، جوزف مازلو در نقش جان دیکن، گویلیم لی در نقش برایان می، لوسی بوینتون در نقش مری آستین، آلن لیچ در نقش پل پرنتر، آرون مک‌کاسکر در نقش جیم هاتن، آیدان گیلن در نقش جان رید، تام هولندر در نقش جیم بیچ و مایک مایرز در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در کلیپ Bohemian Rhapsody حضور داشته اند.

 


Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *