عنوان رسمی و تاریخ اکران کلیپ پیش درآمد مجموعه تلویزیونی The Sopranos (سوپرانو ها) معلوم شد!

ماه مارس سال ۲۰۱۸ بود که عنوان شد David Chase (دیوید چیس) سازنده مجموعه تلویزیونی محبوب The Sopranos (سوپرانو ها)، قصد دارد فیلمی پیش درآمد بر این مجموعهٔ محبوب و ماندگار بسازد. کلیپ پیش‌ درآمد مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos که قرار بود با عنوان رسمی The Many Saints of Newark (آمرزیدگان بسیار شهر نیوآرک) روی پردهٔ سینما برود و همچنین عنوان شد که Alan Taylor (آلن تیلور) که ازبرای فعالیت در پروژه تولید مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (گیم تاج و تخت)، مجموعه تلویزیونی Lost (گمشده)، کلیپ Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و همچنین کلیپ Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس) شناخته شده، قرار هست کارگردانی این کلیپ را بر عهده بگیرد.

حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گفته آریافیلم، عنوان رسمی کلیپ پیش درآمد مجموعه تلویزیونی The Sopranos از The Many Saints of Newark به Newark (نیوآرک) تغییر کرد و همچنین این کلیپ قرار هست در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹ به روی پرده سینما برود. کلیپ پیش درآمد Newark قرار هست بعضی حفره‌های داستانی با اهمیت مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos را ازبرای بینندگان این مجموعه تلویزیونی روشن سازد و از همین رو سازندگان تصمیم گرفته‌اند ازبرای انجام این امر، شخصیت‌های جدیدی را نیز به قصه کلی این مجموعه اضافه کنند.

مجموعه تلویزیونی The Sopranos از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۷ روی آنتن شبکه HBO (اچ بی وی) رفت و تقریباً ۱۲ سالی از پخش این مجموعه تلویزیونی بی‌نظیر می‌گذرد. نخستین قسمت The Sopranos در تاریخ ۱۰ ژانویه سال ۱۹۹۹ روی آنتن رفت و پس از ۸۶ قسمت، سرانجام با پخش قسمت Made in America، در ماه ژوئن سال ۲۰۰۷، به کار خود آخر داد. James Gandolfini (جیمز گاندولفینی) فقید و دوست‌داشتنی نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی را بر عهده داشت و نقشی بی‌نظیر از خود در تاریخ آثار تلویزیونی بر جای گذاشت. در طول پخش شش فصل The Sopranos، شخصیت‌ها چنان باورپذیر شدند که بیننده خود را بخشی از قصه‌های این مجموعه می‌دانست. پخش آخرین قسمت این مجموعه تلویزیونی سبب ایجاد سؤالات زیادی ازبرای بینندگان در مورد سرنوشت خانوادهٔ اصلی قصه شد و از همان وقت حدس‌هایی زده شد که روزی فیلمی یا شاید فصلی تازه ازبرای جواب به آن دسته سؤالات ساخته شود که سرانجام سازندگان تصمیم به ساخت فیلمی سینمایی گرفتند.

 

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *