سازندگان مجموعه تلویزیونی Game of Thrones کلیپ Star Wars بعدی را خواهند ساخت!


طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گفته آریامووی، سازندگان مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (گیم تاج و تخت)، دیوید بنیوف (David Benioff) و دی. بی. وایس (D…B. Weiss)، در حال کار بر روی قسمت بعدی Star Wars (جنگ ستارگان) که سال ۲۰۲۲ منتشر می شود می‌باشند. باب ایگر (Bob Iger) مدیر عامل کمپانی Disney (دیزنی) این خبر را تایید کرده هست.

ایگر این موضوع را در طول نشست رسانه‌ها و ارتباطات مافت‌ناثانسون یک هفته پس از منتشر شدن خبر ساخت سه کلیپ دیگر از مجموعه Star Wars عنوان کرد. هنگامی که دیزنی هفته گذشته خبر از ساخت سه‌گانه تازه داده بود معلوم نگردید که چه کسانی در آن دخیل خواهند بود. نخستین قسمت از سه‌گانه تازه قرار هست در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۳ آذر ۱۴۰۱ اکران شود و قصه آن در دسترس نیست.

«ما هم‌اکنون دشوار در حال کار کردنیم، ولی احساس می‌کنیم سه سال نه تنها وقت کافی ازبرای استراحت و تجدید قوا هست بلکه در آن آماده عناوین عنوان‌شده تازه نیز خواهیم شد.»

ایگر در ادامه عنوان کرد:

«ما با دیوید بنیوف و دن وایس که ازبرای کارشان در Game of Thrones معروف هستند قراردادی را به امضا رساندیم و قسمت بعدی ازبرای آن‌ها خواهد بود؛ چیز دیگری وجود ندارد که بخواهم عنوان کنم.»

دو قسمت دیگر Star Wars در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۶ اکران خواهند شد. این کلیپ‌ها با دنباله‌های Avatar (آواتار) که از ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ برابر با ۲۶ آذر ۱۴۰۰ اکرانشان شروع و هر سال تا ۲۰۲۷ ادامه دارد رقابت دیدنی خواهند داشت.

 


Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *