جیمز گان به عنوان کارگردان قسمت سوم کلیپ Guardians of the Galaxy (محافظان کهکشان) انتخاب شد!

در جدیدترین اخبار منتشر شده به گفته آریافیلم، کمپانی Disney (دیزنی) طی اقدامی غیر منتظره James Gunn (جیمز گان) را به عنوان کارگردان قسمت سوم کلیپ Guardians of the Galaxy (محافظان کهکشان) انتخاب کرد. تابستان امسال پس از خرابکاری و جنجال های پیش آمده ازبرای James Gunn، کمپانی Disney وی را از کارگردانی کلیپ Guardians of the Galaxy 3 (محافظان کهکشان ۳) اخراج کرده بود…که تولید این کلیپ پس از کلیپ Suicide Squad 2 (جوخه انتحاری ۲) شروع می شود و به احتمال زیاد، این کلیپ تا قبل از سال ۲۰۲۰ اکران نخواهد شد. همچنین تایید شد که پس James Gunn پس از انتخاب شدن دوباره وی ازبرای کارگردانی کلیپ Guardians of the Galaxy 3 گفت:

بی آخر از همه کسانی که در چند ماه گذشته از من حمایت کردند سپاسگزارم. من همیشه در حال یادگیری ام و تلاش میکنم تا به بهترین انسانی که میتوانم باشم تبدیل بشوم. عمیقا از تصمیم Disney قدردانم و و هیجان زده ام تا ساخت کلیپ هایی را که سبب بهبود عشق و علاقه، که همه ما را به یکدیگر متصل میکند ادامه دهم…سبب افتخارم هست که همواره مورد حمایت شما قرار گرفته ام. از صمیم قلبم از شما تشکر می کنم.

 

درصورتیکه با دید تحلیلی به قضیه نگاه کنیم، همانصورت که از مدت وقت ها پیش شایعاتی وجود داشت که این حرکت Disney حرکتی کاملا سیاست مدارانه بود تا ازبرای تایید و نهایی شدن قرارداد Disney و Fox (فاکس) به مشکل نخورد و کشورهای مختلف بدون هیچ مشکلی این قرارداد را تایید کنند تا کار سریع تر پیش برود. حال که قرارداد ۱۰۰ درصد نهایی شده و دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد، این خبر را رسما منتشر کرده اند! همچنین گزارشاتی وجود داشت که کمپانی Disney از ابتدا اصلا دنبال هیچ کارگردان جایگزینی ازبرای Guardians of the Galaxy نبوده هست!

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *